İzmir Buderus Servisi
✅ BUDERUS Buderus Kombi Servisi
🔧 Servis KARABURUN BUDERUS SERVİSİ
📞 Telefon 0850 302 3434
🗺️ Adres Buderus Cd, No:24/B İzmir
📌 Ürün Kombi, Klima, Beyaz, Televizyon
🛠️ Hizmet Buderus, Servis, Montaj, Tamir
🕤 Çalışma Saati 09:00-21:00
📅 Web https://buderus.servisleri.web.tr

İzmir Buderus Servisi


Buderus Kombi Buderus Klima Buderus Buzdolabı Buderus Çamaşır Makinesi Buderus Bulaşık Makinesi Buderus Kurutma Makinesi Buderus Beyaz Eşya Buderus Teknik Servis

KARABURUN BUDERUS SERVİSİ 2004 yılından beri;
Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan KARABURUN BUDERUS SERVİSİ, 10 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan KARABURUN BUDERUS SERVİSİ, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

KARABURUN BUDERUS SERVİSİ danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

KARABURUN BUDERUS SERVİSİ ile Kalıcı Kalite

KARABURUN BUDERUS SERVİSİ olarak hizmet verdiğimiz semtler

Tüm semtlere Buderus Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Buderus Servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren KARABURUN BUDERUS SERVİSİ, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren KARABURUN BUDERUS SERVİSİ; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. KARABURUN BUDERUS SERVİSİ ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


İzmir Buderus Servisi

HEMEN ARAYIN